Potrebujete poradiť? tel: 0915 898 435

Doručenie zadarmo pri nákupe nad 60€. Nepremeškajte zľavu.

O nás


Warning: Undefined array key "file" in /data/e/7/e7c1a47b-9b42-491c-b852-08cce26e8dee/maju.sk/web/wp-includes/media.php on line 1745

Bezobalový obchodík

Niekedy sa to stáva – zrazu vám do života príde niečo tak prirodzene, že rozhodnutie pustiť sa do toho urobíte s obrovskou radosťou. My dve Martina a Júlia (spolu majú), sme mamičky, ktoré okrem lásky ku svojim deťom (a manželom 😉 pestujú tiež lásku k prírode a k našej planéte.

Súčasťou našich životov sa stalo ZERO WASTE. Rozhodli sme sa začať od seba. Dali sme sa na cestu znižovania odpadu v našich domácnostiach. Krok za krokom sme zmenili naše návyky pri každodenných činnostiach a filozofia Zero Waste sa stala súčasťou nášho životného štýlu.

Hľadali sme spôsoby ako nakupovať a žiť udržatelnejšie. Pri nákupoch potravín, či drogérie bez zbytočných obalov to nebolo jednoduché. Vtedy prišlo to rozhodnutie – otvoríme si bezobalový obchodík. Našu energiu a nápady doňho s láskou vkladáme.

Odkial pochádzame?

Malé mestečko
s úžasnou prírodou

Obidve žijeme v malom mestečku s úžasnou prírodou – v Novej Bani – a chceli by sme aj obyvateľom tohto mestačka a blízkeho okolia dať na výber a ukázať, že je tu aj iná cesta. Cesta nakupovania ekologicky, udržateľne, lokálne, lacno a hlavne v prospech našej prírody.

Lokálne produkty

Hľadáme a predávame produkty, ktoré vyrábajú šikovní ľudia na Slovensku.

Ekologické a udržateľné

Produkty šetrné nielen k životnému prostrediu, ale aj k vášmu zdraviu.

Bez obalov

U nás máte na výber čapované, sypané, bez obalov, či v kompostovateľných obaloch.
Naša vízia

Miesto, kam sa ľudia budú radi vracať.

Túžime vytvoriť miesto, kam sa ľudia budú radi vracať. A to nielen nakúpiť, ale napríklad vychutnať si šálku dobrej kávy či čaju. Miesto, kde sa budú môcť detičky hrať, kým mamičky v pokoji nakúpia. Snažíme sa, aby každý produkt, ktorý ponúkame bol lokálny, zdravý, bez zbytočného obalu. Hľadáme a predávame produkty, ktoré vyrábajú šikovní ľudia na Slovensku a častokrát majú práve tieto produkty za sebou aj svoj príbeh.

Nemáme ambíciu zmeniť celý svet, ale radi by sme inšpirovali a motivovali ľudí v našom blízkom okolí k postupným krôčikom ku zmene. Podľa známeho motta “buď zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete” si myslíme, že začať treba od seba. To ako bude vyzerať naše okolie, naše mesto, naša príroda, naše Slovensko záleží na každom jednom z nás.

Myslíme si, že žiť s ohľadom na prírodu – ekologicky – by malo byť pre nás všetkých samozrejmosťou, no chápeme, že v dnešnej konzumnej spoločnosti to mnohým ľuďom uniká. Rady by sme preto ponúkli ľudom možnosti vybrať si. Veríme, že spoločnými silami môžeme dosiahnuť lepšiu budúcnosť pre nás aj pre naše rodiny 🙂

Pridajte sa k revolúcii za čistejšiu planétu

Produkty šetrné k životnému prostrediu a vášmu zdraviu.

Označiť polia, ktoré sa majú zobraziť.
  • Obrázok
  • Kód
  • Hodnotenie
  • Cena
  • Sklad
  • Popis
Pre schovanie lišty kliknite mimo porovnávača
Porovnať
0
0