Zubná pasta Ecoheart
Zubné pasty Ecoheart sú jemnučké, odstraňujú zo zubov povlak a ničia baktérie, ktoré spôsobujú kazenie zubov, zápaly ďasien a nepríjemný zápach z úst. Dezinfekčný účinok zubných pást zabezpečujú alkoholy (nie však etanol) a ďalšie látky. Tento uch účinok je synergický, tzn. všetky spolu pôsobia podstatne účinnejšie ako každá zložka samostatne. Koncentrácie týchto látok sú na takej úrovni, aby nespôsobili úplnú likvidáciu všetkých baktérii, pretože ústna dutina potrebuje zachovať určitú mikroflóru, aby sa mohli začať procesy metabolizmu jednotlivých zložkek potravy.

Obsahujú zložky, ktoré majú abrazívny účinok, aby sa dosiahlo ľahšie a účínnejšie odstránenie nežiaduceho povlaku zo zubov. Tento abrazívny účinok je nastavený tak, aby nedošlo k poškodeniu zubnej skloviny. RDA zubných pást Ecoheart je 40, čím sa zaraďujú medzi veľmi jemné pasty. Zubné pasty nie sú veľmi penivé.

Zubné pasty neobsahujú fluoridy.

Obsahujú extrakty z rastlín, podľa ktorých sa rozdeľujú na tri druhy:

  • FRESH - obsahuje extrakty z eukalypta a mäty priepornej;
  • TASTY - obsahuje extrakty z klinčeka a škorice;
  • HERBAL - obsahuje extrakty z kamilky, anízu a slamienky;

 

ZLOŽENIE

Voda, Uhličitan Vápenatý, Mastenec, Glycerín, Xylitol, Sľuda, Hydroxy apatit, Sorbitol, Extrakt z borovice lesnej, Extrakt z dužiny kokosového orecha, Extrakt z plodov mandľovníka, Extrakt z listov olivovníka, Karubín, Glukonát sodný, Kyselina glukónová

BALENIE

V sklenenej fľaštičke - 100 ml

Mohlo by vás zaujať aj

Add Related products to weekly line up

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: