Cleano prostriedok na okná a sklenené povrchy
  • Novinka
  • vegánske zloženie bez živočíšnych prísad či syntetických farbív a vôní
  • formulácia bez dráždivých syntetických detergentov, s obsahom organických esenciálnych olejov
  • praktické balenie s mechanickým rozprašovačom bez škodlivých hnacích plynov predstavuje ideálnu alternatívu pre zdravé ovzdušie vašej domácnosti aj životné prostredie
  • účinne čistí, odmasťuje, odstraňuje prach a nečistoty a prináša vysoký lesk, šetrí životné prostredie a je vhodný i pre septiky

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad upratovanie, čistenie a starostlivosť o domácnosť. Ekologické čistiace prostriedky predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše šetrná k nášmu zdraviu, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a nevysušuje. Unikátne účinné zloženie čistiaceho a leštiaceho prostriedku na okná a sklenené povrchy predstavuje výbornú alternatívu pre čisté okná, zrkadlá, obklady či kuchynské zásteny a ďalšie hladké povrchy a súčasti domácnosti. Nízka úroveň toxicity výrobok priam predurčuje na voľbu číslo jeden pre upratovanie a udržiavanie čistoty v každej ekologickej domácnosti.
 
Výrobok neobsahuje pridané farbivá, je takmer transparentný, prípadné jemné zakalenie je prirodzené vďaka obsahu esenciálnych olejov.
 
APLIKÁCIA
Prostriedok nastriekajte na povrch a  utierkou vyleštite. Ak je povrch silne znečistený, pred použitím tohto prostriedku prečistite povrch mechanicky pomocou špongie saponátovou vodou.
 
OBSAH
500 ml
 
OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v praktickom PET fľaštičke o objeme 500ml s mechanickým rozprašovačom. Obal výrobku je vďaka tomuto mechanizmu možné po spotrebovaní obsahu a dôkladnom umytí opätovne využiť v domácnosti, alebo nám ho môžete jednoducho vrátiť v rámci nášho recyklačného programu.
Ak sa rozhodnete obal vyhodiť, prosím, vhoďte ho do žltého kontajnera určeného na zber plastového odpadu.
 
UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.

Mohlo by vás zaujať aj

Add Related products to weekly line up

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: