Cleano koncentrát na čistenie povrchov - medovka - čapovaný
Univerzálny koncentrovaný čistiaci prostriedok s vôňou medovky na všetky povrchy na báze aniónových rastlinných a neiónových cukrových tenzidov. Vysoko účinný prostriedok na udržiavanie domácnosti aj profesionálne využitie, ktorý sa môže riediť vodou.  

Odstraňuje mastnotu a špinu, vodný kameň ako aj škvrny od močoviny, hrdze a plesní z čistených povrchov s maximálnou koróznou toleranciou voči všetkým kovovým doplnkom, krv, sadze, atď.  

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Biologicky odbúrateľný prípravok, vhodný pre septiky. 

NA ČO SA POUŽÍVA

Na čistenie celej domácnosti ako: kuchyňa, kúpeľňa, WC, drezy, batérie, sanita, sifóny, keramické obklady a povrchy z nehrdzavejúcej ocele, plast, textil a tkaniny, podlahy, drevo, atď.. Pred aplikáciou na mramor a iné citlivé povrchy preveďte test na malej plôške.

DÁVKOVANIE

Na riedenie: 5-10ml (1/2-1 PL) na 10L vody.

Prostriedok aplikujte v neriedenej alebo riedenej forme na znečistený povrch pomocou mokrej špongie. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite vodou, resp. pretrite čistou mokrou utierkou.

ZLOŽENIE

voda, >15% aniónové tenzidy (deriváty slnečnicového, ľanového a repkového oleja – RSPO certifikované oleje), 5% - 15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy z cukrovej trstiny), >2% Melissa Officinalis Extract (medovka lekárska), kyselina citrónová, konzervačná látka (Potassium Sorbate)

BEZPEČNOSŤ

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, resp. volajte Toxikologické informačné centrum.

Pri zasiahnutí očí: vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). 

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: