Sviečka SO SLOW CITRONELA
  • Novinka

Keď sa terasa, balkón a záhrada ponoria do svetla sviečok, výsledkom je jedinečná a príjemná atmosféra. Na to je ako stvorená táto sviečka. Nachádza sa v mimoriadne dekoratívnej nádobke z cementu, ktorá je určená na opakované použitie. Keď sa voňavá sviečka vypáli, krásne tvarovanú nádobku možno ďalej používať napríklad ako dekoračný prvok.

Je vhodná výlučne do exteriéru. 

Ručne odlievané vegánske sójové sviečky s jemne praskajúcim knôtom z ružového dreva.   

Doba horenia 25 – 35 hodín, 165g.   

Vône sú rovnako ako všetky ostatné zložky sviečky prírodného pôvodu a vznikajú maceráciou prírodných bylín, kvetov alebo rastlín. Pochádzajú z centra svetových vôní, z francúzskeho mesta GRASSE.  

BEZPEČNOSŤ

Aby ste predišli prasknutiu skla nepáľte sviečku dlhšie ako 3 hodiny, nikdy nepáľte posledné 2 centimetre vosku a nedovoľte knôtu dotýkať sa skla. Neprenášajte horiacu sviečku. Vždy ju položte sviečku na nehorľavú podložku, ďaleko od horľavých vecí, mimo dosahu detí a domácich zvierat. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm. Nikdy nenechávajte horiacu sviečku samu. Nekonzumovať.  

Použitie: Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 - 1 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Sviečka zo sójového vosku horí omnoho dlhšie ako klasická parafínová sviečka.

SO.SLOW

Tabuľka dát

materiál
sklo

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: