Cleano prací prášok na farebnú bielizeň - čapovaný
Univerzálny prací prášok vhodný na pranie stálofarebnej bielizne. Napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín. Je určený na pranie v práčke a ručné pranie do 40 °C. Výrobok obsahuje minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia. Použité zložky sú vhodné pre citlivú pokožku, majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť a nízku úroveň toxicity pre vodný život. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Vhodný pre septiky.

DÁVKOVANIE

Pri praní v práčke: pridaj do dávkovača množstvo pracieho prostriedku uvedeného na balení výrobku (v závislosti od tvrdosti vody a znečistenia bielizne).
Ručné pranie: jednu až dve polievkové lyžice pracieho prostriedku do vodného kúpeľa vhodnej teploty - max 40 °C, (v závislosti od stupňa znečistenia a objemu vody).
Pri tvrdej vode: najvhodnejšie je použiť zmäkčovač vody.

ZLOŽENIE

>30% prášok z mydlových orechov (bez obsahu palmového oleja), 15 - 30% zeolit, >5% uhličitan sodný, >5% metasilikát sodný, 1-5% aniónové tenzidy (deriváty slnečnicového, ľanového a kokosového oleja – RSPO certifikované oleje a tuky), <1% prírodné vonné zložky

BEZPEČNOSŤ

Používajte len na farebné tkaniny, nepoužívajte na čistenie a ošetrenie jemnej bielizne, vlny a hodvábu. Pred použitím vyskúšajte na malej časti tkaniny. Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: