Cleano gél na riad - limetka - čapovaný
Ekologický gél na riad s limetkou predstavuje čistiaci saponát bez chémie. Vďaka zloženiu z prírodných tenzidov účinne odstráni špinu, mastnotu aj usadeniny, pričom nedráždi pokožku. Je vhodný pre všetky druhy riadu a materiály a stelesňuje ideálny prostriedok na umývanie riadu pre citlivú pokožku i pre septiky a to vďaka vysokej biologickej odbúrateľnosti  obsiahnutých zložiek. Bez syntetických vôní, s prídavkom organických esenciálnych olejov.

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad umývanie riadu. Ekologické prostriedky na umývanie riadu predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše jemná k pokožke, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a nevysušuje pokožku rúk. Unikátne účinné zloženie predstavuje výbornú alternatívu pre čistý riad.  Nízka úroveň toxicity výrobok priam predurčuje na voľbu číslo jeden pri boji so špinavým riadom a mastnotou v každej ekologickej domácnosti.

  • Vegánske zloženie založené na rastlinných tenzidov a zložiek, s obsahom organických esenciálnych olejov;
  • Formulácia bez chémie a syntetických detergentov či vôní znižuje riziko podráždenia pokožky a vzniku alergických reakcií;
  • Nevysušuje a je vhodný aj pre citlivú pokožku;
  • Vďaka unikátnemu zloženiu najvyššej biologickej rozložiteľnosti a nízkej úrovni toxicity pre vodné organizmy je ekologický saponát vhodný aj pre septiky;
  • Účinne čistí, odmasťuje a odstraňuje usadeniny a zvyšky jedla, pričom chráni pokožku i životné prostredie;

EKO TIP: zastavte vodu, kým na riad aplikujete čistiaci prostriedok.

Výrobok bez prídavku syntetických farbív vďačí za svoje zelené sfarbenie výhradne prírodným farbivám a práškom. 

UPOZORNENIE

Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.

Podobné produkty

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: