SIMPL. - tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnou prísadou - čapované
  • Novinka

Univerzálne tekuté mydlo prírodného zloženia s antibakteriálnou prísadou pre všetky typy pokožky. Nevysušuje a nedráždi pokožku, šetrne ale účinne čistí jej povrch. Vhodné pre každodenné použitie, pre celú rodinu. Antibakteriálna prísada a správny postup umývania rúk zabezpečujú čistotu.


  • Vegan prírodné zloženie mydla bez sulfátov jemne, ale účinne čistí a pritom rešpektuje prirodzenú bariéru pokožky;
  • Nedráždi a nevysušuje, vďaka starostlivo vyberaným prírodným zložkám napomáha udržiavať pokožku hydratovanú a vyživenú;
  • Bez živočíšnych tukov, sulfátov, silikónov, ropných derivátov, syntetických farbív a parfémov;
  • Pridaný olivový olej v ekocertifikovanej organickej kvalite zvláčňuje a zjemňuje pokožku;
  • Antibakteriálna prísada zabezpečuje čistotu pre celú rodinu;
  • Ideálne prírodné mydlo na všetky typy pokožky vrátane suchej, zrelej či citlivej;


Mydlo je neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Prírodné mydlá Soaphoria vytvorené z čisto prírodných surovín povyšujú dennodenné očistné rituály na zmyslové zážitky. Tekuté mydlo SIMPL. s antibakteriálnou prísadou poskytuje nadštandardnú starostlivosť a prináša potešenie pri každom použití.

ZLOŽENIE  

Aqua, Decyl Glucoside*, Lauryl Betaine*, Xanthan Gum*, Melaleuca Alternifolia Oil, Salvia Triloba Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Curcuma Xanthorrhiza Root Extract, Humulus Lupulus Cone Extract, Glycyrrhiza Uralensis Root Extract, Eugenia Caryophyllus Flower Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Trachyspermum Ammi Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sorbic Acid, Formic Acid, Citral, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Eugenol

*certifikovaná organická zložka  

BEZPEČNOSŤ  

Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Mohlo by vás zaujať aj

Add Related products to weekly line up

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: