Olivovník - organické tekuté mydlo na ruky - čapovaný
Prírodné tekuté mydlo na ruky pre každodenné použitie je neodmysliteľným a úžasne praktickým doplnkom každej kúpeľne. Pokožku rúk jemne ale účinne čistí a pritom rešpektuje jej prirodzenú ochrannú bariéru. Nevysušuje a nedráždi, vďaka bohatému podielu organického olivového oleja krásne zjemňuje a zvláčňuje suchú, drsnú a extrémne namáhanú pokožku prácou zničených rúk. Ošetruje a pomáha predchádzať strate vlahy. Jemne prevonia ruky a kúpeľňu vôňou čistoty a jedinečnosti, atraktívnou, veľmi neutrálnou a osviežujúcou vonnou kompozíciou ideálnou pre každého člena rodiny.   

  • Vegan prírodné zloženie mydla bez sulfátov jemne, ale účinne čistí a pritom rešpektuje prirodzenú bariéru pokožky;
  • Nedráždi a nevysušuje, vďaka starostlivo vyberaným prírodným zložkám napomáha udržiavať pokožku hydratovanú a vyživenú;
  • Bez živočíšnych tukov, sulfátov, silikónov, ropných derivátov, syntetických farbív a parfémov;
  • Pridaný olivový olej v ekocertifikovanej organickej kvalite zvláčňuje a zjemňuje pokožku;
  • Jemná, neutrálna a pritom atraktívne osviežujúca vonná kompozícia je ideálna pre celú rodinu;
  • Ideálne prírodné mydlo na všetky typy pokožky vrátane suchej, zrelej či citlivej;


Mydlo je neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Prírodné mydlá Soaphoria vytvorené z čisto prírodných surovín povyšujú dennodenné očistné rituály na zmyslové zážitky. Tekuté mydlo Olivovník poskytuje nadštandardnú starostlivosť a prináša potešenie pri každom použití. Pridaný zvláčňujúci olivový olej ošetruje a rozmaznáva pokožku a pomáha udržiavať jej zdravie a vitalitu.

HLAVNÉ ZLOŽKY    

olivový olej - zjemňuje, zvláčňuje, ošetruje, vyživuje a napomáha udržiavať mladistvý vzhľad a dobrú kondíciu pokožky 

aloe vera - známa a všestranne osožná rastlinka s názvom aloe vera sa vyznačuje antibakteriálnymi, protiplesňovými, protizápalovými, univerzálne upokojujúcimi a silne regeneračnými vlastnosťami  

ZLOŽENIE  

Aqua (voda), Decyl Glucoside (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu)*, Lauryl Betaine (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu)*, Xanthan Gum (stabilizátor rastlinného pôvodu)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder (aloe vera)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej)*, Ethylhexylglycerin (konzervant), Citric Acid (kyselina citrónová)*, Sorbic Acid (konzervant), Formic Acid (konzervant)

*certifikovaná organická zložka  

BEZPEČNOSŤ  

Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Mohlo by vás zaujať aj

Add Related products to weekly line up

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: