Morská huba hodvábna stredná - bielená
  • Novinka
Prírodná morská hubka sa používa ako náhrada plastovej špongie do sprchy. Vďaka svojej jemnej hodvábnej štruktúre je vhodná aj na umývanie jemnej detskej pokožky. Hubka (špongia) je bielená chlórom - nemá prirodzenú hnedastú farbu. Každá je svojím tvarom originál a má príjemnú vôňu mora. Bezodpadová, kompostovateľná.

Prírodná morská hodvábna huba (špongia) rastie v Egejskom mori. Zbiera sa ručne z hĺbky 15 až 40 metrov.

 
Nič luxusnejšie si v starostlivosti o pokožku nemôžete dopriať. Po navlhčení je taká jemná, že sa používa na citlivú pleť i v starostlivosti o novorodencov. Žiadna iná minerálna huba ani umelá hubka nemá takúto jemnosť.

 
Hodvábna mini hubka sa používa na odličovanie pleti aj na jej čistenie od odumretých buniek či nečistôt. Je to bezodpadová náhrada odličovacích tampónov.

 
Hubku po použití ručne "vyperte" prírodným mydlom, vyžmýkajte a nechajte voľne uschnúť. Ak ju chcete ešte viac dezinfikovať, hubku môžete vyvariť v octovej vode - ale pozor, jej veľkosť sa môže výraznejšie zmenšiť. 

 
Vďaka obsiahnutým minerálom podporuje regeneráciu pokožky a hojenie drobných raniek. 

 
Pri každodennom používaní vydrží maximálne dva roky. Potom ju môžete použiť napríklad na maľovanie s deťmi :-) Maľovanie s morskou hubkou je jednoduché a zábavné.

 
100% kompostovateľná.

 
Dovoz z Grécka.
 
Rozmer: 8-9 cm

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: