Deti MIDI - eko balíček
  • Balenie

PLANÉTA ZEM SA USMIEVA
 

Knižka v ktorej si deti pomocou piatich jednoduchých príbehov o rodine Zelenkovcov osvoja základy zero-waste. Naučia sa nakupovať ekologicky, dozvedia sa prečo je plastová slamka škodlivá, ako sa majú starať o svoje hračky, ako sa správne triedi odpad a čo je to kompost.

 
Knižočka obsahuje dva skvelé bonusy a kreslený návod na eko dielničku.

Rozprávačom knižky Planéta Zem sa usmieva je planéta Zem a jej hrdinami sú Olívia, Filipko a malá Ema. Planéta Zem vysvetľuje deťom, prečo býva smutná a kedy má dôvod sa usmievať.Usmieva sa vždy, keď hrdinovia knižky urobia niečo dobré pre jej ochranu. Príbehy objasňujú dosah našich starých, veľakrát životnému prostrediu škodlivých návykov. Snažia sa deťom ukázať, ako ich zmeniť a čo sa pre dobro planéty a nás všetkých dá robiť. 
 
Každý z príbehov sa zameriava na jeden pilier bezodpadového spôsobu života: znova použi, zamietni, zredukuj, zrecykluj a zkompostuj (reuse, refuse, reduce, recycle, rot).

 
Knižka je vytlačená na 100% recyklovateľnom papieri s mäkkou väzbou, má 26 strán a je napísaná, ilustrovaná a vyrobená na Slovensku. 
Autorka: Danka Moderdovská
Ilustrátorka: Sofia Siváková
Vydal: Smiling Planet s.r.o.
Rozmer: 21X22 cm
28 strán
 


OMAĽOVÁNKA PLANÉTA ZEM SA USMIEVA
 

Omaľovánka, ktorá vám doplní zbierku knižiek o planéte Zemi.

 
6 farebných obrázkov a 6 obrázkov na vyfarbenie na 100% recyklovanom papieri.

Motivované príbehmi z knižky Planéta Zem sa usmieva (Nákup, Slamka, Hračky, Smeti, Dážďovky) 

Rozmer: 21x22 cm 
Autorka: Danka Moderdovská 
Ilustrátorka: Sofia Siváková


KORKOVÉ PRESTIERANIE
 

Prestieranie pre vašich najmenších. Je to milá pomôcku na stolovanie, ktorá deti hravou formou naučí ako stolovať. Pre deti je dôležité dotýkať sa prírodných materiálov a práve preto vám ponúkame prestieranie z korku.
 
Korková podložka na stolovanie s modrou potlačou znázorňujúcou tanier, pohár a príbor je dokonalou pomôckou, ako naučiť dieťa stolovať. Je maľovaná ekologickými farbami, ktoré sú stále a nijako nebudú poškodené pravidelnou dennou údržbou podložky. Prestieranie je vhodné do domácnosti, či do škôlky. Korok je prírodný materiál, ktorý svojou pórovitou štruktúrou zabezpečí, že podložka sa nezošmykne zo stola.  

 

Ak máte obavy z umývania podložky pri Vašich deťoch, nebojte sa. Jednoducho pod tečúcou vodou, prípadne len vlhkou utierkou dokážete zmyť akékoľvek škvrny od jedla. Ak je škvrna mastná, môžete použiť saponát. Podložku neumývajte v umývačke riadu.  

 

Výrobok je čisto prírodný a ekologický, vyrobený  s láskou na Slovensku. Podložka je vhodná pre pravákov. Aby sme zabezpečili čo najdlhšie využitie podložky, na výrobu sme zvolili korkový plát o hrúbke 5 mm.

 

Rozmer: 36,5 x 29,5 cm.

 
Výrobky Korkii sú prírodné, milé, hravé - a všetky VYROBENÉ NA SLOVENSKU! Aj preto ich majú.

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: