Kúpelňa MAXI - eko balíček
  • Balenie

TROJBALENIE ZUBNÝCH KEFIEK ECOHEART

Zubné kefky od Ecoheart majú osobitné čaro kvôli príbehu, ktorý za nimi stojí. Táto Slovenská značka sa rozhodla meniť svet k lepšiemu a kúpou ich produktov prispievate na neziskové organizácie. Ukrývajú v sebe minimalistický dizajn spojený s výbornou funkcionalitou a eko životným štýlom. Navyše sú farebné, s jemnými nylonovými štetinami.
 
Ide o kefku, ktorá bola vyvinutá so vznešeným cieľom. V Ecoheart veria, že dobre navrhnuté produkty dennej potreby sú základným prvkom ku krajšiemu životu v modernom prostredí. Preto za pomoci slovenského dizajnéra Eugena Pavloviča navrhli prvú ekologickú zubnú kefku.    

Pre najlepší výsledok spojili minimalistický dizajn s výbornou funkcionalitou a eko životným štýlom. Ručne opracované telo kefky je tvorené zo 100 % bambusu, ktoré je olejované prírodným olejom.    

Štetinky sú vyrobené z kvalitného nylonové vlákna - pohodlné čistenie zabezpečujú zväzky vlákien o hrúbke 0,15 mm, ktoré sú starostlivo upevnené postriebreným plátom kovu. Ich optimálna hustota a spracovanie zabezpečia, že sa kefka dostane aj tam, kam iné len veľmi ťažko. V porovnaní s inými kefkami sú štetinky tvrdosti extra soft.

Nádherným doplnkom je sklenený obal uzatvorený korkovou zátkou.

Potom čo Vám kefka doslúži, jej telo môžete skompostovať. Hlavička so štetinami patrí do komunálneho odpadu.
 

ZLOŽENIE

Telo kefky - 100 % bambus

Štetiny - nylon

Obal - borosilikátové sklo, korková zátka


TYČINKY NA ČISTENIE UŠÍ - Z BAMBUSU A BIOBAVLNY

majú eko verziu tyčiniek do uší. Po použití ich môžete skompostovať. Ekologické vatové tyčinky z biobavlny a bambusu v krabičke z recyklovaného papiera. Výborná udržateľná alternatíva tradičných vatových tyčiniek do uší z plastu. 200 kusov.
 
Jednorazové plastové čistiace tyčinky do uší tvoria významnú časť odpadu, ktorý zamoruje oceány aj pobrežia. Síce sú pomerne malé, no o to častejšie ich používame. Preto už mnohé krajiny ich predaj zakázali alebo sa na to pripravujú. Tieto vatové tyčinky vyhovujú najnáročnejším ekologickým aj užívateľským požiadavkám. Sú vyrobené iba zo 100% prírodných materiálov - organicky pestovanej bavlny a bambusu z udržateľných zdrojov, takže sú 100% rozložiteľné a kompostovateľné. Navyše sú jemné a príjemné a vďaka pevnému bambusovému drievku sa nelámu. V krabičke z recyklovaného papiera sa ich na vás teší rovných 200 kusov.


ZUBNÁ PASTA - TASTY

Veľmi jemná zubná pasta, bez fluoridov, s príjemnými vôňami a chuťami.
 

Zubné pasty Ecoheart sú jemnučké, odstraňujú zo zubov povlak a ničia baktérie, ktoré spôsobujú kazenie zubov, zápaly ďasien a nepríjemný zápach z úst. Dezinfekčný účinok zubných pást zabezpečujú alkoholy (nie však etanol) a ďalšie látky. Tento uch účinok je synergický, tzn. všetky spolu pôsobia podstatne účinnejšie ako každá zložka samostatne. Koncentrácie týchto látok sú na takej úrovni, aby nespôsobili úplnú likvidáciu všetkých baktérii, pretože ústna dutina potrebuje zachovať určitú mikroflóru, aby sa mohli začať procesy metabolizmu jednotlivých zložkek potravy.

Obsahujú zložky, ktoré majú abrazívny účinok, aby sa dosiahlo ľahšie a účínnejšie odstránenie nežiaduceho povlaku zo zubov. Tento abrazívny účinok je nastavený tak, aby nedošlo k poškodeniu zubnej skloviny. RDA zubných pást Ecoheart je 40, čím sa zaraďujú medzi veľmi jemné pasty. Zubné pasty nie sú veľmi penivé.

Zubné pasty neobsahujú fluoridy.

TASTY

 - obsahuje extrakty z klinčeka a škorice;


ZLOŽENIE

Voda, Uhličitan Vápenatý, Mastenec, Glycerín, Xylitol, Sľuda, Hydroxy apatit, Sorbitol, Extrakt z borovice lesnej, Extrakt z dužiny kokosového orecha, Extrakt z plodov mandľovníka, Extrakt z listov olivovníka, Karubín, Glukonát sodný, Kyselina glukónová

BALENIE

V sklenenej fľaštičke - 100 ml


ÚSTNA VODA - TASTY

Zloženie tejto ústnej vody je vyberané veľmi citlivo tak, aby bolo účinné a funkčné no zároveň aj bezpečné. Po jej použití budete odchádzať z domu s pocitom sviežosti a s dobrým pocitom, že ste sa skvelo postarali o svoj chrup :)

Ústne vody Ecoheart majú takzvaný synergický dezinfekčný účinok. To znamená, že všetky zložky navzájom spolupracujú a vďka tomu je celkový účinok ústnej vody vyšší. Obsah týchto antibakteriálnych zložiek je však na takej úrovni, aby vo Vašich ústach nezlikvidoval všetky baktérie. Pretože aj ústna dutina potrebuje určitú mikroflóru, aby nestratila svoju schopnosť metabolizovať zvyšky jedla. Skrátka, nechcime všetko robiť za naše telo, aby nezlenivelo, ale aby stále spoľahlivo pracovalo ;)    

ZLOŽENIE  

tasty (klinček-škorica): Water (voda), Alcohol (prírodný alkohol), Sorbitol (vyrobený z prírodného cukru), Eugenia Caryophylus (extrakt z plodov klinčeka), Pinus Silvestris (extrakt z borovice lesnej), Cocos Nucifera (extrakt z dužiny kokosového orecha), Glycerin (rastlinný glycerol), Olea Europaea (extrakt z listov olivovníka), Prunus Dulcis (extrakt z plodov mandľovníka), Sodium Gluconate (glukonát sodný) 

BALENIE  

sklenená fľaštička - 300 ml

Podobné produkty

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: